Ärihoone ehituse peatöövõtt: kvaliteetne, kiire ja paindlik

Ärihoone ehitus ja renoveerimine ongi meie ala!

Kas vajad uut ärihoonet või plaanid mõnd äripinda renoveerida? Kui see on nii, siis nõua tulevaselt peatöövõtjalt hea hinna-kvaliteedi suhte ja kogemuse kõrval kindlasti ka sõnapidamisoskust.
CR Constructioni ehituskultuur on rajatud nendele kolmele sambale. Püsikliendid nimetavad meie ettevõtte tugevuseks veel asjaolu, et me aitame oma suurtele kogemustele tuginedes paindlikult kaasa kogu terviku õnnestumisse, mitte ei loe jäigalt lepinguridu.
Tõepoolest: ärihoone ehituse peatöövõtjana on meil kaalukas kogemus. Seepärast suudame pakkuda ka väga erilisi lahendusi, mis vastavad täpselt sinu ettevõtte vajadustele. Samuti võime hallata ja hooldada juba valmis ärihoonet.

Oleme sinu jaoks olemas algusest tulevikuni

Ärihoone ehitus või renoveerimine on tegevus, mis võtab kuid. Selles hoones toimuma hakkava äritegevuse kestust mõõdad sa aga tõenäoliselt aastakümnetega.
Oleme sellega arvestanud. Meie ehitustiim on sulle toeks juba enne ärihoone ehituse või renoveerimise algust. Seisame sinu huvide eest projekteerimise faasis, kogu ehituse vältel ja loomulikult ka edaspidi, kui soovid valmis hoones teha täiendusi või hooldustöid. Seega saad lisaks kaheaastasele garantiile kindla teadmise, et sul on alati olemas kiiresti reageeriv ning asjatundlik haldus- ja hoolduspartner.
Nii saad ärihoone ehituse ajal ja ka hiljem pühenduda oma põhitööle.

Ehituse hinnapakkumise teeme sulle arhitektuursel projektil põhinevate mahuarvutuste alusel. Seejuures lähtume põhimõttest, et koonerdamine pole kokkuhoid. Mõistliku säästu saavutame sulle hoopis oma kogemuste ja teadmiste varal. Me ei kavanda ärihoone ehitusse ühtegi liigset liigutust ega tarbetut tarvikut. Meie hinnapakkumine on täpselt nii odav või kallis, et tulemus vastaks sinu ootustele ja loomulikult ka ehitusnõuetele.

Ärihoone ehituse peatöövõtt

Kui oled otsustanud ehitada või renoveerida mis tahes ärihoone või äripinna, siis võta meiega aegsasti ühendust. Projektieelsel nõustamisel analüüsime sinu soove ja vajadusi ning anname infot selle kohta, mida võiksid nii tehniliselt kui ka majanduslikult ärihoone ehitust kavandades ja projekti tellides arvestada.
Meie hoolde saad jätta kõik projekteerimisele järgnevad ärihoone ehituse etapid.

 • Valmistame ette krundi: märgime maha hoone ja kommunikatsioonide asukohad ning paigaldame pinnasesse välistorustikud ja -kaablid.
 • Rajame vundamendi.
 • Koos majakarbiga ehitame vahelaed, kasutades vastavalt projektile kas betooni, laeelemente, puitkarkassi või õõnespaneele.
 • Meie teha jäävad ka kõik katusetööd: paigaldame vajalikud konstruktsioonid (sarikad, fermid ja talad), isolatsiooni, katusekatte ja sademeveesüsteemid.
 • Teeme valmis fassaadi.
 • Ehitame tuulekastid ning seame kohale aknad ja välisuksed.
 • Rajame vee- ja kanalisatsioonisüsteemi.
 • Seame töökorda elektri- ja sidepaigaldise, küttelahenduse (maaküte, gaasiküte, õhk-vesisoojuspumbaga küte, keskküte), jahutuse ja ventilatsiooni.
 • Loome hoone tehnosüsteeme juhtiva targa maja lahenduse.
 • Teeme siseviimistluse, paigaldame siseuksed ja lõpuks ka mööbli.
 • Ajame korda vajaliku ehitusdokumentatsiooni.
 • Renoveerimistööde puhul saad meile usaldada veel ehitusele eelneva lammutustöö.

Viimaste aastate suurimad saavutused

Ehituskogemuste pagas on meil parajalt pikk ja tehtud tööde valik mitmekülgne. 2018. aastal valmis meie käe all kaks uut ja suurt Cinamoni kino, üks neist T1 Mall of Tallinna keskuses ning teine Soomes Redi keskuses. Samuti oleme renoveerinud Tartus Tasku keskuses paikneva Cinamoni kino. 2019 Aasta algul käis meil suur projekt Tallinnas Euroopa Liidu hoones, kus tegime kuuendal korrusel kõik renoveerimistööd, alustades lammutamisest ja lõpetades mööbli paigaldusega. Samuti valmis samal aastal Meie juhtimisel Cinamon Kino Pasila ja Cinamon kino Alfa. 2020 Valmis Euroopa Elamuskeskus, mis on Euroopas oma suuruse poolest ainulaadne. Vaata lähemalt : https://www.euroopaelamus.ee. Samal aaastal aitasime kaasa oma meeskonnaga : Myfitness pindade laienemisele, Circkle K hoonel uue välisilme loomisega, Soomes paikneva finants nõustamise allal tegutseva firma vanade kontoripindade renoveerimisel ning uue korruse sisseseadmisel koos kogu selleks vajamineva ehitustegevusega.